arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Soma Otelleri’

Manisa Soma Otelleri

Cumartesi, 07 Oca 2012 yorum yok

Manisanın gözbebeği ilçelerinden olan somanın pansiyonları ve otellerine burdan ulaşabilirsiniz. 85.000 nufusu olan Soma ilçesi devamlı nufus artışı ile konaklama için çalışmalar yapıyor . Soma pansiyonlarında kalmak isteyen ziyaretciler ve asker aileleri bizlerde seçimini Kırkağaç İlçesinden yana kullanmalarında fayda var Askeri Komando alayına Kırkağaçın uzaklıgı 500 metre ama Soma ilçesinin 6. J. Komando Alayına Uzaklığı ise 15 km ? sizler dusunebilir karar kılabilirsiniz Askerlerin evcil izine cıkması sabah 6 ve 7 arasında başlar 6000 askerin dagıtım gunu ve Evcil iznine cıktığı hergunde sabah izin kağıtların imzalanması manisanin tavsiye edilen yerleri Kırkağaç Pansiyonları ulaşım kolaylığı,çarşı merkezine yakınlığı ve basit izin alınması.

Kaliteli Dizayn edilmiş temiz ev odalarında kalabilir kendi evinizde gibi rahat edebilirsiz. Ev Odalarında Banyo, Wc, Mutfak,Çamasır Makınası ve Buzdolabı bulunmaktadır

Kırkağaç Otelleri tam gelişmemesine ve yetersiz kalmasına rahmen pansiyon ve konaklama evleri ile sizlere hizmet verebilir aile ortamı ve ev ortamında konaklayabilirsiniz. Ucuz, Güvenilir, Temiz, Merkezi Ev Pansiyonlarda konaklamaya nedersiniz ?

 

İletisim : 0546 891 48 56

Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri