arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘kırkağaç devlet hastanesi e randevu’

Kırkağaç Devlet Hastanesi Randevu Al

Pazartesi, 17 Eki 2011 yorum yok

Kırkağaç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Kırkağaç Devlet Hastanesi, Manisa ili Kırkağaç ilçesinde hastane olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık bakanlığına bağlı hastaneler statüsündedir.

Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa online randevu almak için Kırkağaç Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfa Kırkağaç Devlet Hastanesi resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Telefon: 0 (236) 588-1103
Adres: Şair Eşref Mh. No: 1

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu tarihini seçmelisiniz. Seçtiğiniz tarihte randevusu olan poliklinikler, poliklinikler kısmında görüntülenecektir. Polikliniklerin yanında bulunan sağ ok işaretine tıklayarak, seçtiğiniz randevu tarihindeki o polikliniğe ait randevu saatlerini görebilirsiniz. Randevu almak istediğiniz saatin, yanında bulunan “Randevu al” linkine tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz. Tarihi ve saati geçmiş (Zaman aşımı) randevular alınamaz.

Kırkağaç DH Randevu alma sayfası:

http://88.249.192.216:8090/hastane/polrandevu/default.aspx

Kırkağaç Haber merkezi olarak sizlere KİRKAGACREHBER.CoM sitemizi açtık umarım faydalı bulursunuz

Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri