arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘6 jandarma komando alayı’

Kırkağaç Jandarma Komutanlığı 6. Alay

Salı, 31 Oca 2012 yorum yok

Türkiyede bir çok jandarma komando er eğitim alayı tugayı ve bir çok taburu bulunmaktadır bunlar sınıf sınıf ayrılmaktadır. Bilinen er eğitim merkezleri İzmir Foça ve Manisa Kırkağaç Jandarma komanda er egitim yeridir komando ve jandarma eğitimi vermektedir devreler 3 ayda bir değişir. Eğitimleri yogun ve serttir tabiri 90 gunluk uzun bir acemilik doneminde kaliteli bir eğitim alırlar. Sadece Kırkağaç ve izmirde jandarma komando eğitimi verilir Kayseri ve Ispartada Paraşütçü ve Dağcı sadece komando eğitimi ile er yetiştirir.

Kırkağaç 6. Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı Kırkağaç çıkışında Soma istikametindedir ve Alay’dan hemen sonra Kırkağaç’ın mesire yeri, panayırı şeklini alan Kırkağaç çamlığı bulunmaktadır. 6. jandarma komando er eğitim alayına en yakın ilçe kirkağaçtır. soma ile arasında 13 km manisa ile 75 km bulunmaktadır alay izmir foça tugayına baglıdır.

6 ncı Jandarma Komando Er Eğt. Alay. K.lığı / KIRKAĞAÇ : 588 46 76

Manisa ili,Akhisar haber,Soma Haber ve Kırkağaç Haber hizmeti sunan guncel faydali web sitesiniz ziyaret ettiğiniz için teşekkurler

Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri